Vigantoletten – witamina D

Vigantoletten – witamina D

Vigantoletten z witaminą D to idealny sposób na to, by zadbać o odpowiedni poziom tej jakże cennej dla naszego organizmu witaminy.

Warto go stosować szczególnie w przypadku jej niedoboru, bowiem jest to jedna z najważniejszych witamin, która wpływa na gospodarkę wapniowo-fosforową w naszym organizmie.

Vigantoletten – witamina D w zasięgu ręki

Choć witaminę D nasz organizm może produkować samodzielnie (głównie wtedy, gdy nasza skóra jest wystawiona na ekspozycję promieni UV – witamina ta produkowana jest w skórze), warto zadbać, by jej poziom był odpowiedni i dostarczać ją do organizmu z zewnątrz. Świetnym rozwiązaniem jest właśnie leczniczy produkt Vigantoletten, którego substancją czynną jest właśnie witamina D3. Ta bardzo ważna witamina pozytywnie wpływa na gospodarowanie wapniem i fosforem w naszym organizmie, ale ma także wpływ na wiele innych procesów, które zachodzą w naszym ciele – w tym między innymi funkcjonowanie tarczycy, działanie układu krążenia, a także zachowanie dobrej sylwetki. Warto podkreślić też, że witamina D zmniejsza ryzyko zachorowania na raka i oczywiście, co najważniejsze, jest bardzo ściśle związana z budową naszych kości i zębów.

Vigantoletten – zalecenia

Vigantoletten jako produkt leczniczy powinien być stosowany wg. zaleceń znajdujących się na ulotce lub też tych, które przekaże nam lekarz. Jest to produkt dostępny w aptekach bez recepty i poleca się go przede wszystkim osobom, które zmagają się z krzywicą i osteomalacją. Stosować mogą go także dzieci i dorośli, którzy cierpią na niedobór witaminy D lub mają kłopoty z jej wchłanianiem, jak również osoby chore na kamicę lub niewydolność nerek oraz mający zbyt wysokie stężenie wapnia we krwi. Skutki uboczne mogą wystąpić podobnie, jak w przypadku innych produktów leczniczych i mogą objawiać się problemami żołądkowymi lub też zmianami skórnymi takimi, jak wysypka lub uczucie swędzenia. Produktu nie zaleca się natomiast matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Produkt jest dostępny na terenie całej Polski i można zamówić go online – dostawa do najbliższej apteki w ciągu 24-72 godzin.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz